Московський цирк на льоду Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   


УВАГА!!!

ПРИПИНЕНО ГАСТРОЛІ МОСКОВСЬКОГО ЦИРКУ НА ЛЬОДУ

Гастролі Московського цирку на льоду припиненні у звязку не бажанням дирекції московського цирку продовжувати виступи у Львові – причина техногенна катастрофа, що сталася у Львівській області.

Адміністрація Львівського цирку приносить свої вибачення за незручності.

Попередньо продані квитки можна повернути у каси цирку, щоденно з 10.00 до 18.00 год.
Програма


Циркова програма
Московського цирку на льоду

Сьогодні Вашій увазі пропонується нова програма Московського цирку на льоду, яка поєднує усі жанри циркового мистецтва та хореографічні композиції, поставлені в найкращих традиціях школи Російської хореографії.

Хореографічна композиція “Зима”

Хореографічнa композиція Зима

Хореографічну композицію “Зима” – традиційний російський ліричний танок – виконує жіночий склад трупи. Дівчата, що ковзають по льоду у біло-блакитних сарафанах, наче лебеді, пливуть по воді, переплітаючись у вигадливих мереживних узорах ніжного танцю. Цей хореографічний номер є прологом до дійства.

«Акробати-вольтижери з палками»
під керівництвом Андрія Садофьєва


ё


Ви обов’язково маєте побачити цей номер! Традиційно, в цирку без ковзанів, цей один з найскладніших жанрів називають Російська палка”. Схожого сьогодні немає в жодній з льодових програм! Це й зрозуміло: такого майстра та неперевершеного артиста, наставника та керівника номера як Андрій Садоф’єв не часто зустрінеш. Цей талановитий актор володіє секретами специфічної техніки акробата-вольтижера на льоду, втілює їх в реальне захопливе видовище!

Самовіддана майстерність двох тендітних дівчат – чарівної Наталії та запальної Рози завжди спричиняє вибух бурхливих оплесків!

Але успіх номеру багато в чому залежить також від роботи партнерів, що балансують жердину в постійному русі на льоді. І тут ми бачимо професіоналів.«Гімнастки на корд-де-парелях» у виконанні Анни і Ольги Довгополо 

Повітряний танець на корд-де-парелях у виконанні сестер Анни та Ольги Давгополо – заворожуюче видовище! Як фігурні ковзани в повітрі ускладнюють роботу гімнасткам! Але Ви навіть не помітите цього – такий захопливо красивий і пластичний номер дівчат.


«Групові танц-жонглери»
під керівництвом Віри Ізотової
Цей ліричний та водночас дуже динамічний номер сестер Давгополо складний гімнастичними трюками та абсолютною синхронністю. Надзвичайну динаміку номеру надає різноманітний рух корд-де-парелей, що розкручують партнери Дмитро Слинько та Іван Самсонов на льоду.

Дуже динамічний номер. Рідкісне органічне поєднання техніки фігурного ковзанярства та жонглювання. Звичний реквізит – булави, що літають в різноманітному малюнку перекидів над безперервно танцюючими артистами, перетворює номер жонглерів в надзвичайне видовище.

Завзято, легко, красиво танцює й одночасно жонглює булавами група артистів під керівництвом Віри Ізотової. Нікого не залишає байдужим виступ групи артистів, що жонглюють в ритмі запальної самби.


«Ексцентричний танець Бабочки»
у виконанні артистів Абрамової Даши,
Пітеровой Юлії, Сікорского Олексія

 
«Катання на ходулях - «Стихії»
Сумкіна Анна, Пітерова Юля, Абрамова Даша
Цей цирковий жанр вперше показували китайські артисти на традиційному цирковому манежі. Навіть багато наших спеціалістів не вірили, що на льоду можна показати цікаву роботу, оскільки динаміка ковзання на льоду створює певні труднощі для виконавця.

Не один рік самовідданої праці знадобився Яні Потаповій та Анні Сумкіній, щоб сьогодні глядач побачив цей оригінальний номер.

«Гра з діаболо»
під керівництвом Яни ПотаповоїГарні, стрункі дівчата, які чудово володіють технікою фігурного ковзанярства, вправно і водночас синхронно розкручують діаболо в різноманітних комбінаціях, викидають та лапають котушки, не припиняючи плавного ковзання і обертання на льоду.

Цей оригінальний номер вносить нові ритми та фарби в програму Московського цирку на льоду.


«Вертушки "Заклинання"» - танцювально-акробатична композиція
під керівництвом Дмитра Полякова
Для Дмитра Полякова, керівника номера – це нова робота з молодими виконавцями.

Номер насичений різноманітними крутками, підтримками, елементами акробатики та жонглювання.

Це дуже динамічне, ритмічне та магічне дійство буквально заворожує та викликає вибух захоплення глядачів.

Постановка режисера Тетяни Степанової.

Номер вимагає від кожного виконавця різносторонньої професійної підготовки, артистичності та величезної самовіддачі.

Виконавці номера втягують глядача у чарівливе дійство. Трюкова насиченість, музичне та художнє оформлення номера створюють відчуття чудової нереальності.

Чудове мистецтво!


«Скакалка "Козачок"»
під керівництвом Віри Ізотової
Козачок танцюють акробати зі скакалками! Тут техніка парного та одиночного фігурного ковзанярства переплітається з різноманітними акробатичними стрибками. Тут цілі акробатичні комбінації! Це справжній козачок!

Так весело, легко та захоплююче учасники номера під керівництвом Віри Ізотової виконують дуже складні каскади різноманітних стрибків через скакалку, що мимоволі забуваєш про складність роботи акробатів у коньках на льоду!


«Геометричні фігури»
під керівництвом Дмитра Слинько


Безперервне обертання геометричних фігур в руках артистів, що стрімко ковзають по льоду, створюють дуже ефектне видовище. Група артистів у стрімкому русі, жонглюючи велетенськими геометричними фігурами, створює незвичайний ефект. Піраміди, сфери, куби – все обертається, збирається в чудернацькі форми, розсипається і знову кружляє у безперервному русі.

«Повітряне кільце»
під керівництвом Вікторії Теплякової
Вікторія Теплякова і Антон Кононенко показують романтичний номер, що містить елементи фігурного ковзанярства і повітряну гімнастику. Катання молодих та красивих артистів насичене неординарними підтримками і обертами, а впродовж танцю Вікторія злітає у повітря у кільці!

Вікторія виконує незвичайні гімнастичні трюки у повітрі і Ви насолоджуєтесь чистотою ліній та музичністю артистки. Цей романтичний дует приносить глядачам естетичну насолоду.


«Російський танець» - хореографічна композиціяНомер поставлений в стилі російських народних гулянь. Пустотливий та запальний, він розкриває характер російської душі. Дійство весело розігрується під звуки народної музики.


«Реприза шапочки» - у виконанні Горяєва Андрія, Колобова Андрія«Гра з хула-хупами» у виконанні Катерини Абаньчевої і Вікторії Руф


Під звуки циганських наспівів, віртуозно граючи обручами, Катя Абаньчева танцює на льоду свій запальний танець.

Катя бере участь в декількох номерах програми, але це – найулюбленіший її номер.

«Акробати з ренськими колесами»
під керівництвом Дмитра Слинько
Традиційний цирковий жанр абсолютно перетворюється на льоду у виконанні Дмитра Слинька, Лідії Колобової, Сергія Єгорова та Андрія Колобова. Під музику І.С. Баха група елегантних артистів демонструє все різноманіття акробатичних трюків. Номер вражає майстерністю акробатів на льоду і дивовижною пластикою артистів.


«Ремні - Петрушки» у виконанні Ольги Власкіной, Дмитра Слинько, Івана Самсонова«Хореографічна композиція Літо»

«Реприза корова»

«Вело-мото-ревю»
під керівництвом Кирила АбрамоваВесь льодовий майданчик заповнюють молоді гарні артисти, що танцюють та водночас балансують на моноциклах, велосипедах та мотоциклах – це і є Вело-мото-ревю”!

Якою майстерністю повинні володіти учасники номера, щоб не заплутатися у вигадливих малюнках та перестроюваннях чудового групового танцю, виконаного на моноциклах, велосипедах і мотоциклах! Цей яскравий та гарний номером передує епілогу вистави. Сама краса та молодість вривається на льодовий майданчик в заразливому, темпераментному танцю. Під динамічну музику артисти танцюють на моноциклах, продовжують танець на велосипедах та мотоциклах. І, нарешті, виїжджає вся труппа і в прощальному танку дякує публіці за увагу.


Всю виставу на льодовому манежі клоуни...
Графік

<

Квитки

Арена Львівського державного цирку
50 грн.
40 грн.
30 грн.
20 грн.
15 грн.
10 грн.
 
телефон каси: 238-53-30

Відео

 
< Попередня   Наступна >