Головна arrow Архів вистав arrow ЕКЗОТИЧНА АРЕНА ЦИРК
 
ЕКЗОТИЧНА АРЕНА ЦИРК Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
ЛИСТОПАД - ГРУДЕНЬ 2018

ПРЕМ'ЄРНІ ВИСТАВИ ЦИРКОВОЇ  ПРОГРАМИ

«ЕКЗОТИЧНА АРЕНА»


СУБОТА 3 ЛИСТОПАДА - 16:00
НЕДІЛЯ
4 ЛИСТОПАДА - 12:00 та 16:00

СУБОТА 10 ЛИСТОПАДА - 16:00
НЕДІЛЯ
11 ЛИСТОПАДА
- 12:00 та 16:00

СУБОТА 17 ЛИСТОПАДА - 16:00
НЕДІЛЯ
18 ЛИСТОПАДА
- 12:00 та 16:00

СУБОТА 24 ЛИСТОПАДА - 16:00
НЕДІЛЯ
25 ЛИСТОПАДА - 12:00 та 16:00


ЗАКЛЮЧНІ ВИСТАВИ
СУБОТА 1 ГРУДНЯ - 16:00
НЕДІЛЯ
2 ГРУДНЯ - 12:00
-------------------------------------------
У графіку можливі зміни

Динамічно, весело і цікаво
У Львівському цирку триває показ нової програми «Екзотична арена». Діти у захваті від коней, ведмедів, мавпочок та інших виступів
Ольга Хворостовська

У Львівському цирку відбулася прем’єра нової програми «Екзотична арена», яка тішитиме глядачів до 2 грудня! Програма ця різноманітна, цікава, а головне дуже динамічна попри те, що не має якоїсь наскрізної сюжетної лінії.
Не знаю, як для кого, а для мене критерієм оцінки циркової програми є діти і їхня реакція як загалом, так і на окремі виступи зокрема. Цього разу принаймні мої діти не просили їсти-пити, не вимагали купити їм якісь блимавки, не хотіли додому. Упродовж усіх номерів відчувалося, що вони «там». Навіть більш «дорослі» номери – такі як повітряні гімнасти та акробати – викликали в них справжнє захоплення і співпереживання. Особливо сподобався номер з велосипедом, який запропонували глядачам Марія та Сергій Балі. Окрім складних трюків, це ще й дуже мила душевна історія. Свої історії «розповіли» і повітряна гімнастка на полотнах Ольга Гапанович, і гімнаст на ременях Максим Бобер, і акробати на щоглі Тетяна та Юрій Іванічки.
А скільки захвату було від коней – цих надзвичайно красивих і благородних тварин. У цій програмі представлені два номери під керівництвом Руслана Яремчука «Па-де-де на конях» та «Свобода коней», у яких виступають тварини  фризької породи та низькорослі поні.
Потішили всіх і кумедні ведмеді, які не соромилися демонструвати свій характер, і рухливі мавпочки, і інші тварини. Їхньою дресурою займаються Олена та Юрій Тонкопії.
Раділи діти й клоунам – дуету Non stop. Ну і, звичайно, який же Львівський цирк без шоу-балету «Атлантік» та оркестру?!
Особливо сподобався фінальний спільний українсько-молдавський виступ акробатів на гойдалці з турніком під керівництвом Валентина Деміана.
«Програма різноманітна. Ми намагалися задіяти ті жанри, які не були охоплені в попередній програмі. Національний цирк надав нам видовищні номери з фризькими кіньми. Глядачів передусім цікавлять номери з тваринами, 90 відсотків дзвінків – це запитання, які тварини представлені в програмі. Артисти Тонкопії вже виступали у нашому цирку, а тепер повертаються з новими номерами, які дуже цікаві маленьким глядачам. Дуже приємно, що артисти, які виступають на найкращих аренах світу, повертаються час до часу до Львова, і наші глядачі мають нагоду бачити їхні виступи. Львівський цирк – єдиний у Західній Україні. Артистам комфортно і престижно тут працювати! Цінова політика – від 60 до 300 гривень. Ми старалися, аби цирк був доступним для всіх. Вважаю, що за таку високопрофесійну програму це цілком доступна ціна для різних категорій. Придбати квитки можна як у касах цирку, так і онлайн», – розповів «Львівській Пошті» комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.
І запевнив, що всі акції проти тварин у цирку – це популізм, що має за основу недостовірну інформацію. Він переконаний, що, навпаки, цирк виховує гуманність, у тому числі й у ставленні до тварин. Десятиліття, ба навіть століття цирки працювали з тваринами. Недарма манеж має 13 метрів  у діаметрі саме тому, щоб на ньому бігали коні.
«Тварини в цирку зараз на вагу золота, тому ними дуже дорожать дресирувальники. І це може побачити кожен, хто приходить на наші вистави. Більшість тварин – вже третє-четверте покоління народжених у зоопарках. Вони не виживуть у дикій природі! Їм тут дуже комфортно попри те, що всім здається, що їх треба рятувати. Рятувати треба людей в наш непростий час! Хотів би, щоб наші пенсіонери могли дозволити собі таке повноцінне харчування, яке мають наші тварини. Адже жоден дресирувальник не буде ризикувати їхнім життям і здоров’ям, даючи низькопробний корм, чи економити, недогодовуючи їх. Це дуже спотворена інформація, що тварини в цирку потерпають. Зрештою, зовнішній вигляд відразу показує, як цю тварину доглядають. Прийдіть на виставу і подивіться самі!» – закликає Роман Здреник.
З його слів, дуже добре, що знайшовся меценат, який фінансує Ведмежий притулок, однак не треба робити на цьому антирекламу, бо в цьому притулку є лиш одна тварина з цирку. Таких притулків має бути більше, бо артистам-тваринам також настає час іти «на пенсію», і потрібно, аби було місце, де вони могли б мати «достойну старість». 
«Дуже прикро, що те, чим Україна мала б пишатися, нині намагаються знищити. У нашій країні, за винятком окупованих територій, є сім стаціонарних цирків. А вся Європа має лише три – в Мюнхені, Будапешті та Парижі. Цирк – це наша гордість, яку ми мали б пропагувати як вид мистецтва, розвивати його, це спосіб представити нашу талановиту країну в світі», – вважає комерційний директор Львівського цирку.


Програма  «Екзотична арена»
1 відділення

1.Повітряна гімнастка в кільці - арт.Марія Баля
2.»Па-де-де на конях»-п/к - Руслана Яремчука
3.Гімнасти на турніку-п/к - Валентина Деміана
4.Повітряна гімнастка на полотнах - арт.Ольга Гапанович
5.Велофігуристи - арт.Марія та Сергій Баля
6.Змішана група екзотичних тварин «Латина» - п/к-арт.Олени та Юрія  Тонкопій


2 відділення
1.Акробати на щоглі - арт.Тетяна та Юрій Іванічок
2.Дресура з хижими тваринами - п/к-арт.Олени та Юрія Тонкопій
3.Гімнаст на ременях «Маестро» - арт.Максим Бобер
4. «Свобода коней» - п/к -Руслана Яремчука
5. Акробати на гойдалці з турніком - п/к-Валентина Деміана
6. Шоу-балет «Атлантік» - п/к Тетяни Мазуркіної
7. Клоунський дует «Non Stop» - арт.В’ячеслав Гапанович та Олександр  Пивоваров
УВАГА!

На дану циркову програму запроваджена Система продажі Електронних квитків ( E-Ticket)
на сайті 
 

             Для придбання Електронного квитка необхідно :
-    вибрати дату, годину циркової вистави та місця на схемі залу;
           -    заповнити персональні дані ( прізвище, електронна пошта, номер телефону);
             -    розрахуватись карткою VISA/MASTER CARD будь-якого банку (бажано Приватбанк) через систему LiqPay; 
                -   отримати E-Ticket на електронну пошту та роздрукувати його на звичайному принтері;
-    пред явити роздрукований Електронний квиток при вході на Подію; 


УВАГА!!! Кількість електронних квитків - обмежена!!!
адміністратор сайту
 
www.kasa-lvivcirk.com.


Інформацію про наявність квитків
у
касі цирку надає тільки
адміністратор цирку !!!

Інформація за тел.
(032) 238-53-30
(098) 715 68 68
- адміністратор цирку

Стежте за інформацією та рекламою!СХЕМА ЗАЛУ

УВАГА!!! Дітям з 5-ти років купується повний квиток.


АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження);

Вхід у зал для глядачів після 3-го дзвінка, а також вихід з нього під час вистави здійснюється через проходи лівого і правого боку другого поверху. Категорично забороняється під час вистави виходити із залу для глядачів через центральний прохід першого поверху.

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми;

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

 
< Попередня   Наступна >