Головна arrow Новини цирку arrow Магія на арені
 
Магія на арені Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

До 26 лютого львів’ян і гостей міста запрошують на нову програму «Великий Будапештський цирк»

Марічка Ільїна

Цієї неділі, 29 січня, у Львівському цирку відбулася прем’єра нової програми, до якої ввійшли найрізноманітніші номери від учасників і призерів міжнародних фестивалів – артистів із Угорщини, Італії і, звичайно, з України. Більшість із них уже не раз виступали у Львові. Їх добре знають глядачі, тож не дивно що на прем’єру шоу прийшло чимало поціновувачів циркового мистецтва: в залі яблуку ніде було впасти.

Нова програма «Великий Будапештський цирк» та її керівник Вікторія Гриценко пропонують маленьким і дорослим глядачам захопливі номери за участі різних тварин, гімнастів, акробатів і клоуна, які не залишать байдужим жодного глядача.

Номер «Дресура в ритмі танцю» Марини та Олександра Кротів, призерів міжнародних фестивалів у Італії та Франції, захоплює співпрацею одвічних ворогів – котів і собак. Тварини не лише мирно співіснують, але й демонструють складні циркові трюки. До слова, син цього подружжя дресирувальників із Луганська також представляє свій номер у програмі. «Колесо Сіра» Євгена Крота зачаровує і приковує увагу глядачів з перших секунд. Номер ідеально продуманий – від костюма і музики до дивовижних трюків – і добре відпрацьований. Що й не дивно, адже Євген Крот фактично виріс на цирковій арені і з 14 років сам почав виступати.

Яких тільки тварин нема на арені під час програми «Великий Будапештський цирк»!  Під час атракціону екзотичних під керівництвом представника угорської династії дресирувальників Белуша Токача виступають верблюди, лами, зебри, поні, навіть бегемотиха Шоколадка! А одразу після антракту увагу глядачів привертає атракціон левів від наймолодшого дресирувальника сучасності 22-річного італійця Тайро Кароллі, який також походить з циркової родини. До участі в цьому номері залучені аж п’ять левів, вага кожного з них сягає 250 кілограмів. Цікаво, що в дитинстві Тайро Кароллі знявся у фільмі «Малятко» (La pivellina). У 2009-ому цю кінострічку відзначили призом на Каннському фестивалі і номінували на «Оскар» як кращий іноземний фільм від Австрії.

Номер групових жонглерів під керівництвом львів’янина Віталія Ковтуна перенесе глядачів до Франції. Артисти демонструють кращі трюки світового жонглювання в костюмах, стилізованих під вбрання аристократів ХVIII століття, під акомпанемент кращих зразків тогочасної класичної музики.

А під час виступу гімнастів на турніках під керівництвом майстра спорту України Володимира Єрьоменка з’являється відчуття присутності на найпрестижніших спортивних змаганнях: артисти цілковито зосереджені, без жодної похибки чи хвилювання виконують надскладні трюки. Тих глядачів, які захоплюються повітряною гімнастикою, безперечно здивують номери за участі Олександра і Людмили Літічевських.

І звичайно ж, жодна циркова вистава немислима без улюбленця дітей – клоуна. Під час програми «Великий Будапештський цирк» вас розважатиме Олег Ліостаєв, який не лише виконає класичні клоунські номери, а й розсмішить виступом «Комічний акробат на батуті».

Тож не змарнуйте нагоди насолодитися справжнім цирковим мистецтвом! Шоу триватиме до 26 лютого. Програму демонструватимуть у Львівському державному цирку (вул. Городоцька, 83) щосуботи о 16.00 і щонеділі о 12.00 та о 16.00. Квитки можна придбати в касі цирку або на сайті kasa-lvivcirk.com. Вартість квитків залишається незмінною – від 50 до 200 гривень.

 

 

 
< Попередня   Наступна >