Головна arrow Новини цирку arrow Його величність карнавал!
 
Його величність карнавал! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

У Львівському цирку триває нова програма «Венеціанський карнавал». Численними спецефектами, балетом, а найголовніше  майстерністю артистів це яскраве шоу на льоду вражатиме львів’ян та гостей нашого міста аж до 24 травня

Ольга Шведа

Неймовірні трюки акробатів і вражаючі номери дресирувальників знову під куполом Львівського цирку! Цього разу до нашого міста завітав театралізований цирковий «Венеціанський карнавал».

«Це шоста і заключна програма в цьому сезоні. Режисером «Венеціанського карнавалу» є постановник з Молдови Ігор Чемортан. Вистава є своєрідним міксом, так би мовити, світовим екскурсом, адже тут присутні українські, італійські, навіть китайські мотиви», – каже комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.

Про нову циркову виставу найвдячніші глядачі – діти – відгукуються просто і влучно: «Два в одному». І це справді так, адже незвичність програми у тому, що вона складається з двох різних частин – на манежі та на льоду.

В першому відділенні море позитивних емоцій і дітям, і дорослим дарують дотепний морський котик, який приїхав до нас зі Скадовського дельфінарію (дресирувальник – Павло Жданюк), клишоногі ведмеді, які вміють співати та їздити на самокаті (під керівництвом Юрія Дробота) та різнобарвні китайські папуги, що поводяться, мов справжні артисти, яким до душі оплески публіки (під керівництвом Ірини та Олександра Грошевих).

Крім того, в шоу беруть участь Ольга Щелкунова із захопливим номером «Повітряна гімнастка на трапеції під куполом цирку», акробати на першах під керівництвом Андрія Щекіна і гімнастка на полотнах Ольга Гапанович.

У другому відділенні програми звичайний манеж перетворюється на льодову арену, на якій відбувається справжній венеціанський карнавал. Костюмоване шоу супроводжується лазерними, світловими і димовими спецефектами. Вражають акробати на ременях Олександр Кабаков і Ольга Гапанович, крутіння хула-хупа під куполом цирку Ольгою Щелкуновою і, звісно ж, фаєр-шоу під керівництвом Костянтина Положая.

Але який цирк без клоунів! Різнобічність свого таланту демонструють В’ячеслав Гапанович та Олександр Пивоваров з дуету Non-Stop. Уже першим своїм виходом вони викликають щирий сміх публіки, який лунає упродовж всього шоу.

Відвідати циркову виставу львів’яни та гості міста зможуть до 24 травня (далі Львівський цирк йде на літні канікули). Цінова політика наразі незмінна – квитки від 50 до 200 гривень.

Приходьте, дивіться і насолоджуйтеся!

До теми

1 червня, в День захисту дітей, у стінах Львівського цирку відбудеться мистецька акція «Львівський цирк – територія щастя». У двох гала-концертах візьмуть участь талановиті діти з усієї України. Зі слів комерційного директора Львівського цирку Романа Здреника, в акції будуть представлені мистецькі циркові студії з Харкова, Одеси, Херсона, Тернополя, Запоріжжя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська. Свою згоду вже дали Берлінська державна циркова школа та представники з Польщі.

Акцію у Львові проведуть спільно з дніпропетровською мистецькою агенцією «Яскрава країна» за підтримки голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови Львівської облради Петра Колодія. Квитки обіцяють розподілити насамперед між талановитими дітьми всієї області та тими, батьки яких перебувають у зоні АТО, захищаючи нашу країну.

 
< Попередня   Наступна >