Головна arrow Про нас пишуть arrow Театр-цирк iз Санкт-Петербурга вражає неймовiрними спецефектами та пiротехнiчним шоу
 
Театр-цирк iз Санкт-Петербурга вражає неймовiрними спецефектами та пiротехнiчним шоу Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
У львiвському цирку неперевершене шоу -- спектакль "Кракатук", який може конкурувати з блокбастерами!
"Театр-цирк "Кракатук" iз Санкт-Петербурга привiз до нашого мiста програму iз двох частин, -- розповiдає Роман Здреник, комерцiйний директор Львiвського державного цирку. -- Перша так i називається "Кракатук" -- вона поставлена за казкою Гофмана "Лускунчик та Мишачий король".

Сюжет знайомий, хоча трохи оновлений: у великому столичному мiстi живе дiвчинка Маша, яка одного разу побачила у вiтринi магазину платiвку з написом "Лускунчик". Дiвчинка купила її, поставила на старенький програвач, слухала казку Гофмана i... заснула. Далi героїня потрапляє у магiчний та незбагненний свiт -- з Володарем свiту мрiй, Мишачим королем, Лускунчиком та полчищами кiбермишей-мутантiв".
Глядачi побачать "Кракатука" сьогодні. Iнша частина програми пiд назвою "Аврора. Спляча красуня" розпочнеться наприкiнцi листопада.
Екстравагантний цирк привiз до Львова чимало декорацiй, костюмiв та технiки. Участь у програмi бере майже пiвсотнi артистiв та технiчного персоналу.
"Це супершоу, -- каже Роман Здреник. -- Побачити можна неймовiрнi спецефекти, пiротехнiчне шоу, стовпи полум'я, феєрверки, пiд куполом лiтають кiбермишi -- для них змонтували 100 пiдвiсок. Iсторiя про любов та ненависть втiлена i в акробатичних трюках. А наприкiнцi вистави всю арену заливають пiною".
Квитки на незабутнє шоу вартують вiд 40 до 140 гривень. Органiзатори радять не брати на виставу дiток, яким ще нема 5 рокiв.
 
< Попередня   Наступна >